Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 4 aprel 2023-cü il tarixində saat 10:00-da Naftalan şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Goranboy, Xocalı, Göygöl, Samux, Yevlax rayonlarının, həmçinin Gəncə, Mingəçevir və Naftalan şəhər sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda aprel ayı üzrə vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.
Nazir bu bölgələrdə göstərilən nəqliyyat, telekommunikasiya, o cümlədən internet, televiziya və radio yayımı və poçt xidmətləri sahəsində əhalini maraqlandıran məsələlərlə bağlı vətəndaşları dinləyəcək.
Qəbula yazılmaq üçün 3 aprel 2023-cü il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı Mərkəzi (1655) və elektron poçtu (office@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə müraciət etmək mümkündür.

Министр Рашад Набиев примет граждан в городе Нафталан
Министр цифрового развития и транспорта Рашад Набиев 4 апреля 2023 года в 10:00 примет в Центре Гейдара Алиева в городе Нафталан жителей Геранбойского, Ходжалинского, Гейгельского, Самухского, Евлахского районов, а также городов Гянджа, Мингячевир и Нафталан.
Прием состоится в соответствии с графиком приема граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других структур управления в городах и районах в апреле 2023 года.
Министр выслушает обращения граждан по интересующим их вопросам в связи с оказанием услуг в сфере транспорта, телекоммуникаций, в том числе интернета, телерадиовещания и почты в этих регионах.
Для записи на прием до 3 апреля 2023 года можно обратиться в колл-центр (1655) Министерства цифрового развития и транспорта, написать на электронную почту (office@mincom.gov.az) и позвонить по телефонным номерам 010 250 48 48 и 012 598 58 58 (внутренний 222 и 290).