Nazir Rəşad Nəbiyev İmişli şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 8 fevral 2023-cü il tarixində saat 10:00-da İmişli şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Sabirabad, Saatlı, Füzuli, Beyləqan, Xocavənd və İmişli rayon sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda fevral ayı üzrə vətəndaşları qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.
Nazir bu bölgələrdə göstərilən nəqliyyat, telekommunikasiya, o cümlədən internet, teleradio yayımı və poçt xidmətləri sahəsində əhalini maraqlandıran məsələlərlə bağlı vətəndaşları dinləyəcək.
Qəbula yazılmaq üçün 7 fevral 2023-cü il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı Mərkəzi (1655) və elektron poçtu (office@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə müraciət etmək mümkündür.

Minister Rashad Nabiyev to receive citizens in Imishli
Minister of Digital Development and Transport Rashad Nabiyev will receive citizens from Sabirabad, Saatly, Fuzuli, Beylagan, Khojavand and Imishli regions at Heydar Aliyev Center in the city of Imishli on 8 February 2023 at 10:00.
The reception will take place in accordance with the schedule of reception of citizens in cities and regions by heads of central executive authorities and other government bodies in February 2023.
The minister will listen to citizens on issues of interest to them regarding the provision of transport, telecommunications, including Internet, TV & radio broadcasting and postal services in the abovementioned regions.
To make an appointment with the minister, you can contact the Call Center (1655) of the Ministry of Digital Development and Transport before 7 Februry 2023, apply by email (office@mincom.gov.az), call 010 250 48 48 or 012 598 58 58 (ext. 222 and 290).