İctimai Şuranın üzvləri “Azərpoct” MMC-də görüş keçirib
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi yanında İctimai Şuranın üzvləri “Azərpoct” MMC-nin İdarə Heyətinin sədri Əfqan Cəlilovla görüşüblər.
Görüş zamanı İctimai Şuranın sədri Siruz Abasbəyli Şuranın son zamanlar gördüyü işlər və gələcək planlar haqqında məlumat verib. Görüşün “Azərpoct” MMC-nin işi ilə tanış olmaq, mövcud olan problemlərin həlli yollarını araşdırmaq məqsədi daşıdığı vurğulanıb.
“Azərpoct” MMC-nin İdarə Heyətinin sədri Əfqan Cəlilov İctimai Şuranın üzvlərini müəssisədə həyata keçirilən yeniliklər barədə məlumatlandırıb.

The members of the Public Council under the Ministry of Digital Development and Transport have met with Azerpost LLC Board Chairman Afgan Jalilov.
During the meeting, Chairman of the Public Council Siruz Abasbeyli informed about the work carried out recently by the Council and its future plans. It was noted that the aim of the meeting was getting acquainted with the activities of Azerpost LLC and exploring solutions to existing problems.
Azerpost LLC Board Chairman Afgan Jalilov informed members of the Public Council on the innovations being implemented at the enterprise.