İctimai Şuranın üzvləri “Azərpoct” MMC-də görüş keçirib
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi yanında İctimai Şuranın üzvləri “Azərpoct” MMC-nin İdarə Heyətinin sədri Əfqan Cəlilovla görüşüblər.
Görüş zamanı İctimai Şuranın sədri Siruz Abasbəyli Şuranın son zamanlar gördüyü işlər və gələcək planlar haqqında məlumat verib. Görüşün “Azərpoct” MMC-nin işi ilə tanış olmaq, mövcud olan problemlərin həlli yollarını araşdırmaq məqsədi daşıdığı vurğulanıb.
“Azərpoct” MMC-nin İdarə Heyətinin sədri Əfqan Cəlilov İctimai Şuranın üzvlərini müəssisədə həyata keçirilən yeniliklər barədə məlumatlandırıb.

Члены Общественного совета провели встречу в ООО «Азерпочт»
Члены Общественного совета при Министерстве цифрового развития и транспорта встретились с председателем правления ООО «Азерпочт» Афганом Джалиловым.
В ходе встречи председатель Общественного совета Сируз Абасбейли проинформировал о работе, осуществленной недавно Советом, и планах на будущее. Было отмечено, что целью встречи является ознакомление с работой ООО «Азерпочт» и изучение путей решения существующих проблем.
Председатель правления ООО «Азерпочт» Афган Джалилов сообщил членам Общественного совета о внедряемых на предприятии нововведениях.